День студента 2016


   17 листопада 2016 року Васильківський коледж НАУ відзначив Міжнародний день студента. Талановиті та креативні студенти коледжу, за підтримки студентської Ради, підготували святкову концертну програму.
   Розпочалося свято з вітальних слів начальника коледжу О.О. Постнікова. Окрім щирих побажань Олександр Олексійович відзначив нагородами кращих студентів ВК НАУ. Сорок студентів отримали грошові премії, 22 відзначено грамотами, були оголошені подяки 14-ти студентам. Від спортивного циклу Васильківського коледжу НАУ були нагороджені переможці першості коледжу по футболу.
   Зал був вщент наповнений святково збудженою студентською браттю. Глядачів вітали своїми пісенними, хореографічними, поетичним дарунками талановиті студенти коледжу. Розпочалося свято піснею про те, що надія завжди є, у виконанні студенток третього курсу спеціальності «Соціальна робота» Вікторії Шевченко, Руслани Клименко та Валерії Марченко.
   Сестри Гуляйченко Карина та Валерія, студентки 531 н/г, подарували присутнім чуттєву Румбу.
   Руслана та Валерія пісенною композицією «Ти готовий почути – Ні» розповіли про невеличкі неприємності, які можуть траплятися зі студентами під час семінару.
   Дмитро Волошин, від імені студента з міста N, признавався у коханні до Стипендії. Вона ж у свою чергу, голосом студенток першого курсу спеціальності «Соціальна робота» Марини та Анастасії, відповіла піснею «Мрій про мене мрій».
   Студентка першого курсу спеціальності «Розробка програмного забезпечення» Стефанія Отюська представила на розсуд глядачів авторське бачення хореографії стилю хіп-хоп.
   Аліна Джулай, студентка третього курсу спеціальності «Організація виробництва», привітала студентів піснею зміст якої став зрозумілим не для всіх, однак спонукав переглянути своє ставлення до занять з англійської мови.
   Важко було всидіти на місці під час запального Джайву, енергетикою якого змогла наповнити присутніх талановита дівчина і просто красуня, студентка першого курсу спеціальності «Менеджмент», Аріна Рубель.
   Шквал аплодисментів і добрі усмішки отримала від глядачів студентка першого курсу спеціальності «Соціальна робота» Вікторія Земцова за свою пісню та кліп про таке складне та мінливе студентське кохання. Особливу подяку за створення відеоролика оголошуємо студентам 231 н/г Антону Михайловському, Андрію Небожа за майстерно виконані ролі та студентам 321 н/г Любомиру Коцюбинському, 241 н/г Владиславу Голубку за технічне забезпечення.
   Студентка, четвертого курсу спеціальності «Технічна експлуатація радіоелектронного устаткування повітряних суден», Анна Барило під час виконання пісні не лише подарувала всім гостям свята веселку, а і подякувала викладачам коледжу за їх щоденну нелегку працю.
   Завершився концерт драйвово-музикальною, творчо сміливою фантазією та тему «Викладачки на дискотеці». Концертна програма була насиченою та цікавою, про що свідчать активні аплодисменти артистам та відсутність вільних місць у залі до закінчення програми. Також, молоді таланти змогли, своєю наснагою та пристрастю, повернути викладачів думками у минуле своєї студентської молодості, допомогли на деякий час залишити тягар прожитих років, відчути себе знову молодими, безтурботно щасливими.

Олена Пєстрікова.