День студента


     Напередодні Міжнародного дня студента у ВК НАУ відбувся традиційний святковий захід. Завдяки зусиллям творчих та активних представників органів студентського самоврядування відзначили свято весело і феєрично. Історія цього дня є дещо сумною, однак, він є добрим нагадуванням єдності викладачів зі студентами (одні не можуть існувати без інших), пам’ятка політичним режимам про те, що українське та світове студентство є рушійною силою багатьох суспільних та політичних перетворень.
     У п’ятницю, після занять, більшість молоді коледжу зібралась у 421 ауд. щоб відзначити свято молодості та оптимізму. З вітальними словами до студентів звернувся начальник Васильківського коледжу НАУ Олександр Олексійович Постніков та нагородив 24 найкращих з них грамотами, 37-ми студентам було оголошено подяки. Свої заслужені нагороди отримали учасники спортивних змагань. Цього року студентська Рада коледжу започаткувала нову традицію, на День студента проводити лотерею. Учасниками лотереї стали 200 осіб, 25 з яких отримали подарунки.
     Розпочався захід піснею «Молодь змінює світ» у виконанні стильних та активних старост груп програмістів Поліни Ремінної та Валерії Здітовецької.
Хореографічна композиція «Злочин і кара» від дівчат І курсу «Менеджмент» нагадала присутнім проте, що краще не запізнюватися на першу пару. Студенти ІІ курсу «Інженерія програмного забезпечення» проявили себе як талановиті актори здатні до перевтілення в фільмі «Види студентів», а Роман Стажко змонтував це один кіно шедевр «Обмануті очікування». Танцювальний дует «Паралельні світи» у складі Анни Ружицької та Дарьї Любавіної представив свою хореографічну композицію «Космічні леді». Вікторія Земцова, студентка випускної групи «Соціальна робота», представила свій сміливий стендап, а потім пісню з відеокліпом про романтичне кохання. Хореографічний дуету програміста та соціального працівника у складі Насті Скриннікової та Ольги Анохіної зачарував своїм танцем «Боремося, прямуючи до мети». Вже відомі нам старости Поліна та Валерія порадували присутніх історією про фізику у жіночій голові на мотив пісні О.Ваєнги «Курю». Відкриттям року став хореографічний дует програмістів у складі Віталія Козака та Стефанії Іоффе з танцем «Кохання рятує видалену програму». Програміст-третьокурсник Максим Петренко виявися майстром пантоміми у сценці «Ранок студента». Вікторія Парубченко та Ольга Митюк, студентки ІІ курсу «Соціальна робота» , як з’ясувалося, є великими прихильниками хімії, що дівчата і продемонстрували у своїй сценці. Закінчився захід піснею про споконвічну студентську проблему – подолання голоду. Піснею про голодного студента на мотив відомої «Фелічіта», під час якої заспівали навіть ті, хто до цього не співав на професійній сцені. Особлива подяка Євгену Дурнєву за технічну підтримку свята, монтаж відеокліпу та Роману Сажку за технічну організацію.
      Від творчого колективу студради вітаємо студентів з Міжнародним Днем Студента! Бажаємо багато веселощів (не порушуючи адмін. та кримін. кодекси), щасливих екзаменаційних білетів, відсутності «хвостів», присутності стипендії у вашому житті, а також ніколи не сумувати, студентські квитки не втрачати.
 
 

Прес-центр студради