День працівників освіти!


     29 вересня 2017 року у Васильківському коледжі Національного Авіаційного Університетупанувала святкова атмосфера з нагоди святкування Дня працівників освіти.
     Відкрили захід та запросили викладачів і студентів до святкової зали ведучі заходу Роман Стажко та Альона Шевченко. З вітальними словами звернувся до присутніх начальник коледжу Олександр Олексійович Постніков. Не лише щирими, теплими словами вітав керівник працівників коледжу, а ще й нагородив грошовими преміями 10 викладачів, почесними грамотами 18 викладачів та працівників коледжу, висловив подяку за сумлінну, плідну працю 19 співробітникам, які віддано працюють на благо навчального закладу і студентської молоді.
     Творчі студенти коледжу підготували для своїх викладачів святкову концертну програму, а голова студентської Ради Анна Битько, від імені студентського самоврядування, вручила подяку за мудре керівництво та віддану працю у справі навчання та виховання студентів начальнику коледжу та заступнику начальника коледжу з навчально – виховної роботи.
     Ніжною піснею «Гітара» привітала гостей студентка 611 н/гРемінна Поліна.Неймовірно зворушливим був номер з художньої гімнастики «Лялька» від студентки 211 н/гЛюбавіної Дар’ї.Не лише лірикою було наповнене наше свято. Гумористична сценка «Алергія на навчання» розвеселила викладачів, працівників та студентів коледжу.Сентиментальна хореографічна композиція з елементами гімнастики «Воїни світла» від студенток 511 н/г Ружицької Анни та Скриннікової Анастасії розчулила навіть найсуворіших та найпринциповіших викладачів.Пісня «C’estlavie» у виконанні студента 441 н/г ЕрікаКляйнфельда стала ще одним сюрпризом на святковому заході.Серця присутніх зігріла пісня «Калина» у виконанні студенток 741 н/гАліни Джулай та Вікторія Кундик.Щирий сміх у гостей свята викликав блокбастер «Кодекс Джедая на занятті з Захисту Вітчизни» від студента241н/г Богдана Булигіна.Представником студентської Ради 511 н/г Парубченко Вікторією було оголошено про початок конкурсу «Кращий викладач» фінал якого відбудеться на День студента. Завершальним акордом свята стала пісня«Одна калина» у виконанні студенток 511 н/г Лопатко Марини та Краснової Дар’ї.
     Маємо надію, що все тепло, яке учасники святкового заходу намагались влити у серця присутніх буде зігрівати протягом навчального року і підтримувати позитивний настрій кожного робочого дня. Ще раз зі святом, наші працьовиті, талановиті, непохитні, завжди привітні викладачі та працівники Васильківського коледжу НАУ!

     Голова культурно – масового департаменту
     студентської Ради ВК НАУ