День працівників освіти


     5 жовтня 2018р. ми відзначали свято Дня працівників освіти. Цього дня у Васильківському коледжі НАУ панувала атмосфера святкового настрою, відчувався аромат квітів.
      Актив студентської Ради ВК НАУ підготував для своїх викладачів концертно-розважальну програму. Керівник навчального закладу почесні грамоти та подяки найсумліннішим працівникам коледжу. Після занять ведучі заходу Наталія Порохня та Сліпуха Олег запросили викладачів і студентів до святкової зали. З вітальним словом виступив начальник коледжу Олександр Олексійович Постніков побажав викладачам сили духа, міцного здоров’я і любові до своїх вихованців. З нагоди Дня працівників освіти 10 викладачів коледжу було відзначено Почесними грамотами, 12 працівникам оголошено подяку. Студентська Рада ВК НАУ вже другий рік поспіль нагороджує викладачів коледжу почесними дипломами в різних номінаціях з присвоєнням їм почесних титулів.
     Ліричну пісню «Любі вчителі» подарували освітянам Наталія Тарасюк та Валерія Здітовецька. Розвеселили присутніх Вікторія Парубченко та Ольга Митюк сценкою «На занятті з історії». Додали позитиву в атмосферу свята студентки-першокурсниці Наталія Порохня та Анна Мартиненко авторською мініатюрою «Внутрішній голос педагога, якого довели до ручки».
     Поліна Ремінна та Валерія Здітовецька підвищили позитивно-емоційний градус присутніх пісенною інсценівкою «Одного разу в викладацькій».
     Гончаренко Інна, Євгеній Дурнєв та Валерія Здітовецька напередодні свята взяли інтерв’ю у своїх улюблених викладачі. Принаймні у тих хто погодився у цьому прийняти участь, за що дуже їм вдячні! Євгеній Дурнєв змонтував та представив на огляд публіки 2-х серійний цикл передачі «Нам цікаво знати». Студентська публіка у захваті, викладачі у шоці, монтаж, як то кажуть, справа тонка та трохи підступна.
     Наші дорогі викладачі, окрім професійного статусу виконують і інші ролі у житті. Вони мають хобі, уподобання, найрізноманітніші таланти. Це чиїсь батьки, бабусі дідусі, чиїсь вірні друзі, кохані. Піснею «Яка чудова духмяна ніч» Валерія Здітовецька занурила викладачів у романтичні спогади.
     Дует із задзеркалля у складі Дарьї Любавіної та Анастасії Скріннікової подарував присутнім хореографічну композицію з елементами художньої гімнастики вразивши всіх технікою виконання, легкістю та ніжністю.
     Піснею вдячності Поліна та Валерія на лірико позитивній ноті закінчили свято. Стажко Роман потурбувався про те, щоб пісні дівчат звучали на фоні відеороліків присвячених нашим дорогим викладачам.
 
 

Методист виховного відділення