День працівників освіти


   Щороку в першу неділю жовтня вся Україна відзначає День працівників освіти. Васильківський коледж НАУ відзначає це професійне свято викладачів та свято усіх, хто шанує працю педагога новими досягненнями та успіхами на життєдайній педагогічній ниві. Цей навчальний рік для навчального закладу є особливо значущим, адже нам виповнюється 10 років!
   Силами талановитих студентів коледжу та їх небайдужих кураторів за участі студентської Ради коледжу була підготовлена святкова концертна програма для дорогих викладачів, працівників та студентів коледжу.
З вітальними словами звернувся до присутніх начальник коледжу Олександр Олексійович Постніков. Не лише щирими, теплими словами вітав керівник працівників коледжу, а ще й нагородив почесними грамотами 16 викладачів та висловив подяку за сумлінну, плідну працю 19 співробітникам, які віддано працюють на благо навчального закладу і студентства. Напередодні виконавчий комітет Васильківської міської ради нагородив п’ять викладачів закладу, а саме: Л. О. Романовську, Н.С. Галич, Т.М. Макошину, Н.В. Буяніну, В.В. Удодик почесними грамотами від міського голови В. Сабадаша за сумлінну працю, високий професіоналізм в роботі та вагомий внесок у навчання та виховання підростаючого покоління Васильківщини.
Концертна програма розпочалася виступом студенток третього курсу спеціальності «Організація виробництва» Вікторії Кундик та Аліни Джулай. Студенти цієї навчальної групи підготували позитивне відео «Selfie з улюбленими викладачами» яке викликало у присутніх шквал аплодисментів та море сміху.
   Лірична пісня «А вже осінь прийшла у мій сад», у виконанні студентки третього курсу спеціальності «Соціальна робота» Вікторії Шевченко, занурила присутніх в атмосферу бабиного літа.
Трохи розчулені попереднім виступом, викладачі з захопленням спостерігали за ритмічною самбою від студентки першого курсу спеціальності «Менеджмент» Аріни Рубель.
   Студенти першого курсу спеціальності «Авіаційний транспорт», цінуючи нелегку працю педагога, уявили собі життя викладача в коледжі і за його межами створивши жартівливу презентацію.
   Марина Петренко, студентка першого курсу спеціальності «Соціальна робота» та Вікторія Шевченко у жартівливій пісні «Я просто королева» представили присутнім портрет , на їх думку, ідеального викладача.
   Студентки другого курсу спеціальності «Організація виробництва» у своїй презентації пофантазували, попередньо взявши інтерв’ю у викладачів, ким би стали наші освітяни обери, одного разу, в далекому минулому інший професійний фах.
   Фінальним акордом став флеш-моб представлений студентками першого курсу спеціальності «Соціальна робота».
Маємо надію, що все тепло, яке учасники святкового заходу намагались влити у серця присутніх буде зігрівати протягом навчального року і підтримувати позитивний настрій кожного робочого дня. Ще раз зі святом, наші працьовиті, талановиті, непохитні, завжди привітні викладачі!