День перемоги!


     9 травня 2018 року студенти та викладачі Васильківського коледжу НАУ прийняли участь у почесній ході з нагоди 73 річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939 – 1945 рр.
     Під час мирного мітингу біля меморіалу Слави, від імені колективу Васильківського коледжу НАУ, виступили студент ІІ курсу «Інженерія програмного забезпечення» Євген Дурнєв та студентка ІІІ курсу «Соціальна робота» Катерина Дзюбенко. Привітала ветеранів та учасників мітингу піснею «Журавлина доля» студентка четвертого курсу «Менеджмент» Аліна Джулай. Студенти коледжу вітали ветеранів сердечними словами подяки за взірець мужності для молодого покоління та подарунками на знак шани та поваги.
     Начальник коледжу Олександр Постніков, вшановуючи пам’ять загиблих воїнів та висловлюючи вдячність за Перемогу від викладацького складу та студентського братства, поклав квіти до Вічного вогню та могили Невідомого солдата.
     Урочисті заходи були продовжені біля монументу Слави загиблим воїнам в парку «Берізки», де студенти ВК НАУ, також, привітали ветеранів та всіх присутніх з Перемогою і вручили подарунки шановним ветеранам.
     Ми пам’ятаймо і ніколи не забуваймо тих, хто віддав життя на бойових і трудових фронтах, боровся за Перемогу, хто мужньо протистояв ворогу, і хто самовіддано боронив свободу Батьківщини!
 
 

Соціальний педагог
Альбіна Шестакова