День перемоги!


     9 травня 2019 року студенти та викладачі Васильківського коледжу НАУ взяли участь у почесній ході з нагоди 74 річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939 – 1945 рр.
     Від імені колективу Васильківського коледжу НАУ на мітингу біля меморіалу Слави виступили студенти Євген Дурнєв та Валерія Семенець. Студенти коледжу привітали ветеранів та всіх присутніх з Перемогою і вручили квіти та подарунки шановним ветеранам.
     Начальник коледжу, Олександр Постніков, вшановуючи пам’ять загиблих воїнів та висловлюючи вдячність за Перемогу від викладацького складу та студентського братства, поклав квіти до Вічного вогню та могили Невідомого солдата.
     Пам’ятаймо і ніколи не забуваймо тих, хто віддав життя на бойових і трудових фронтах, боровся за Перемогу, хто мужньо протистояв ворогу, і хто самовіддано боронив свободу Батьківщини ! Наш обов’язок пам’ятати про тих, чия молодість, мрія, любов, творчість, чия пісня були підпорядковані смерчу війни.

Життя мільйонів знищила війна,
На сході й нині йдуть гіркі жнива,
Загиблим більше не болить,
та у живих – кровоточиві рани.
І вже нові з’явились ветерани.
Війна у тисячі могил і обелісків,
Війна в зруйнованих життях рідних і близьких,
У замінованому полі, в вирвах в зріст людський від градів.
У недозрілім, на лозі згорілій, винограді.

     Студенти Васильківського коледжу НАУ пам’ятають і шанують подвиги старшого покоління, яке відстояло свободу і незалежність України та врятувало народи світу від фашизму!
 
 

Прес-центр студради