День пам’яті

   18 травня 2015 року у Васильківському коледжі НАУ відзначили День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу та День боротьби за права кримськотатарського народу. У заході взяли участь студенти першого та третього курсів коледжу, інформаційну частину підготували студентка третього курсу спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» Катерина Мартиненко та методист виховного відділення Олена Пєстрікова.
   Допомогу у проведенні тематичного заходу надали представники громадської організації «Кримська родина» та Уповноважений Президента України у справах кримськотатарського народу надіславши матеріали фотовиставки «18 травня 1944 року – трагічна дата в історії кримськотатарського народу. Боротьба за повернення на Батьківщину. Інтеграція в демократичній Україні».
   Захід розпочався піснею української кримськотатарської співачки Джамали, яка представила нашу країну на Євробаченні 2016 р. у Стокгольмі. Пісня «1944» розповідає про трагедію депортації кримськотатарського народу в 1944 році. Співачка вилила в ній весь біль своєї Батьківщини. Джамала знає цю історію зі слів своєї бабусі, яка пережила депортацію і втратила в той страшний час дитину. Також, усім присутнім було запропоновано переглянути фільм «Хайтарма» і прийняти участь в обговоренні даної теми під час круглого столу, який відбудеться 23 травня 2016 р. за ініціативи органу студентського самоврядування коледжу.
   Департаменти інформаційний та соціально-правовий виготовили тематичні стіннівки, які розмістили на інформаційних стендах коледжу.