День народження ВК НАУ


     22 січня 2020 р. у Васильківському коледжі НАУ відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня утворення навчального закладу. Кожна річниця – це спроба заглянути в минуле, проаналізувати пройдений шлях та можливість спланувати майбутнє, спираючись на набутий досвід.
     Під час проведення урочистого зібрання керівник коледжу Олександр Олексійович Постніков виступив з промовою про досягнення та перспективи розвитку коледжу, висловив працівникам щирі слова вдячності за працю, побажав успіхів в професійному та особистому житті, студентській братії – успіхів у навчанні та наснаги в освоєнні професії. За сумлінну працю, особистий вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів 19 працівника коледжу були нагороджені почесними грамотами; за відмінне навчання та зразкову поведінку 8 студентів також було нагороджено почесними грамотами.
     Наш коледж ще зовсім молодий, ще підліток але в своїх звершеннях та досягненнях крокує в ногу із часом, він такий же молодий, як і його студенти, це священна домівка, а в ній наша велика родина! Святкування Дня створення коледжу продовжилося концертною програмою в якій прийняли участь: вокалістка Борканин Ангеліна, Сніжана Василенко заспівала чудову пісню під акомпанемент Проценка Максима який грав на гітарі; ведучі Порохня Наталія та Петровіцький Андрій; запальний танок у виконанні гурту «Веселка» підняв присупнім настрій і на закінчення концерту Олійник Микола та Пасечник Гліб прокачали публіку під реп; технічне забезпечення заходу здійснювали Євген Дурнєв та Роман Стажко; стіннівки до свята створили студенти 321, 511 та 111 груп.
 
 

Методист виховного відділення
І.Шаповал