День Знань у Васильківському коледжі НАУ

Першого вересня 2016 року Васильківський коледж Національного Авіаційного Університету розпочав свою роботу з урочистого заходу, присвяченого Дню Знань. У цей день коледж гостинно зустрів першокурсників, студентів, батьків.
Начальник коледжу Олександр Олексійович Постніков щиро привітав усіх присутніх з початком нового навчального року, побажав успіхів, наснаги, терпіння та усіх супутніх благ та миру нам і нашій країні.
   З найщирішими побажаннями до присутніх звернувся почесний гість, ветеран навчального закладу та плідний працівник освітянської ниви Михайло Михайлович Іщук.
   Новий навчальний рік – це нові відкриття, злети та починання як для студентства так і для викладача. Напутніми словами звернулись до студентів один з фундаторів коледжу, спеціаліст вищої категорії Вячеслав Михайлович Заїка та куратор першого курсу Ірина Валентинівна Волохович.
   Кожен навчальний заклад пишається досягненнями своїх талановитих, здібних, сумлінних, активних студентів, саме вони є рушійною силою майбутнього процвітання нашої держави. Керівництво коледжу високо цінує здобутки у навчанні та активну участь у культурно-масовій діяльності та соціально-культурному житті коледжу та міста. З нагоди відкриття нового, десятого, ювілейного навчального року почесними грамотами були нагороджені: Андрій Гарбулінський, Антон Іванченко, Валентина Козачок, Вікторія Локтєва та Катерина Мартинова, Анна Барило, Аліна Джулай, Антон Малюга, Інна Матічин та Олександр Смірнов.
Після зачитання заступником начальника коледжу з навчально-виховної роботи Михайлом Анатолійовичем Степаненком Наказу про зарахування студентів до першого курсу відбулось урочисте вручення студентських квитків. Представники студентської Ради передали символічні символи освітян нашій новій студентській братії.
   Від імені усіх першокурсників Максим Петренко склав присягу студента, а Ірина Анкудінова – студентка третього курсу надала новачкам кілька корисних порад для швидкої адаптації на освітній ниві.
   Вже традиційною складовою урочистого заходу стали музичні привітання від творчої студентської молоді. Звучали пісні від випускниць нашого закладу Юлії Тромси та Марини Тиндик.
   А також завжди зворушливою та чуттєвою на завершення урочистостей до Дня Знань пролунала авторська пісня від методиста відділу Олени Пєстрікової.
   Новий навчальний рік 2016-2017 розпочався. Бажаємо натхнення, успіхів, творчих злетів і наснаги студентству та викладачам нашого альма-матер.