День закоханих


     14 лютого, хоч і не є вихідним і офіційним святом, але є по-справжньому урочистим днем для багатьох людей у різних куточках планет, тому що в цей день відзначають свято всіх закоханих. День святого Валентина
     Так студенти Васильківського коледжу НАУ провели низку заходів присвячених цьому дню. Надія Савчук, голова студради, разом із студентами 641 групи організували та прикрасили фото зону, Іоффе Стефанія, голова культурно-масового департаменті, разом з студентами коледжу організували святковий концерт. Ліричний настрій концерту передався всім присутнім, але всіх чекав сюрприз: відбувся розіграш подарунків, які надала студрада коледжу. При вході кожному було роздано номерок, а потім за допомогою random.org. був проведений розіграш, призи отримували як студенти так і викладачі. Всі залишились задоволеними.
     Скориставшись порадами психолога коледжу студент 641 групи Дурнєв Євген, студентка 121 Савчук Наді та студентка 721 Лагута Владислава створили стіннівку «Сенс життя в любові».
     Як сила тяжіння зближує планети, так і любов об’єднує людей, незважаючи на різні характери, смаки та інтереси. Любити – значить дивитися не один на одного, а дивитися в одному напрямку. Ми бажаємо вам скоріше відшукати це почуття, а тим, хто вже знайшов, ніколи його не втрачати! З Днем Святого Валентина!
 
 

Прес-центр
студради ВК НАУ