День Гідності і Свободи.


     День Гідності і Свободи в Україні відзначається щороку 21 листопада згідно з Указом Президента від 13 листопада 2014 року. Його встановлено на честь початку двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.
     Напередодні Дня Гідності та Свободи студенти 111, 511, 711 груп Васильківського коледжу НАУ разом з кураторами Лойченко В.І., Шаповал І.Г., Гончарук А.І. відвідали патріотичний захід проведений колективом Національної Академії СБУ.
     20 листопада у Василькові співробітники та курсанти Національної академії Служби безпеки України презентували виставку картин «Невидима варта», відеопроєкт «Пам’ятаємо» та виставу-реквієм «Війна без строку…». Патріотичний захід присвячений пам’яті усіх загиблих співробітників СБУ, серед яких є і учасник Революції Гідності – позаштатні співробітники СБУ Андрій Галущенко, який загинув 2 вересня 2015 року на Луганщині.
     Портрети Героїв Служби, які віддали життя за Україну, презентувала автор виставки картин «Невидима варта» співробітниця НА СБУ Леся Шиденко.
     Акторами вистави-реквієму є курсанти Академії – майбутні офіцери СБУ, навчальні підрозділи яких названо на честь загиблих співробітників Служби.
     Студенти також переглянули документально-художній відеосюжет про Андрія Галущенка (позивний «Ендрю»), створений колективом НА СБУ за підтримки його родини, друзів та колег.
     
     Герої не вмирають! Просто йдуть!
     З Майдану – в небо. В лицарі – зі смерті.
 
 

Методист виховного відділення
І.Г. Шаповал