День Гідності та Свободи


     21 листопада вся Україна відзначила День Гідності та Свободи, який об’єднав дві знакові події у новітній історії України  Помаранчеву революцію 2004 р. та Революцію Гідності 2013 -2014 років. Студенти IІ курсу Васильківського коледжу НАУ стали учасниками загальноміського заходу присвяченому Дню Гідності та Свободи який відбувся у Васильківській школі мистецтв. На заході були присутні учасники АТО та учасники Революції Гідності. Відбувся концерт за участю вокальних колективів школи мистецтв, аматорів Будинку культури. Після закінчення заходу відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку Героям Небесної сотні та воїнам АТО, могил Героїв Небесної Сотні,Героя України Олександра Царька, воїнів учасників АТО Юрія Скляра, Олега Дьяченка, Олександра Лістрового, Богдана Радченка, Володимира Корсуненка, до алеї пам’яті військовослужбовців Василя Путаненка, Дениса Поповича, Олексія Вовченка, Олександра Тищенка, Дмитра Гурі.
     День Гідності та Свободи, встановлено указом президента України Петра Порошенка № 872/2014 від 13 листопада 2014р. Події, яким присвячується це свято, згуртували український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності України,її стабільного розвитку в європейському співтоваристві. Метою запровадження пам’ятної дати стало утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії.
      Студенти Васильківського коледжу НАУ і надалі прийматимуть активну участь у заходах спрямованих на розвиток патріотизму та національної свідомості.
 
 
     Голова інформаційного
     департаменту студради ВК НАУ
     Стефанія Іоффе