День вiдкритих двeрeй


     17 березня 2018 р. майбутніх абітурієнтів та їх батьків гостинно зустріли у стінах коледжу адміністрація, голови циклових комісій, представники студентської ради Васильківського коледжу НАУ.
     Начальник коледжу Олександр Олексійович Постніков ознайомив присутніх з напрямками діяльності ВК НАУ, освітніми послугами, які пропонує заклад у новому навчальному році, відповідав на питання гостей заходу. Голови циклових комісій представили спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців у коледжі, провели презентацію професій. Відвідувачі переглянули відеоролик про життєдіяльність коледжу. Після офіційної частини заходу гості мали змогу спілкуватися безпосередньо на циклових комісіях та отримати вичерпну інформацію від голів циклових комісій. День відкритих дверей відвідали більше 100 майбутніх абітурієнтів не лише міста Василькова та Васильківського району, а й гості з м. Коростень Житомирської обл.
     Напередодні Дня відкритих дверей була проведена широкомасштабна інформаційна кампанія. Студенти ВК НАУ відвідували школи міста Василькова, ознайомлювали учнів шкіл зі спеціальностями, розповіли про свій обраний фах та особливості навчання у коледжі. Васильківський коледж Національного авіаційного університету і надалі буде проводити подібні заходи, які вже стали традиційними у профорієнтаційній роботі навчального закладу.
 
 

Соціальний педагог
Альбіна Шестакова