День відкритих дверей


   11 березня 2017 року у Васильківському коледжі НАУ відбувся День відкритих дверей. Напередодні була проведена широкомасштабна інформаційна кампанія. Студенти ВК НАУ відвідували школи міста Василькова та району. Ознайомлювали учнів шкіл зі спеціальностями, розповіли про свій обраний фах та особливості навчання у коледжі. Студенти першого курсу спеціальності «Соціальна робота» прийняли активну участь у проведені заходу: проводили анкетування, реєстрацію абітурієнтів, розповсюджували рекламні буклети. Відвідувачам заходу показали фільм про життєдіяльність коледжу . Майбутніх абітурієнтів та їх батьків гостинно зустріли адміністрація, голови циклових комісій, представники студентської Ради.
   Начальник Васильківського коледжу НАУ О.О. Постніков ознайомив присутніх з напрямками діяльності ВК НАУ, освітніми послугами, які пропонує заклад у новому навчальному році, відповідав на питання, які цікавили гостей заходу. Голови циклових комісій представили спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців у коледжі, провели презентацію професій. На завершення заходу для гостей пролунали пісні у виконанні студентів Джулай Аліни та Кляйнфельда Еріка. Голови циклових комісій провели індивідуальні консультації з приводу вступу до коледжу в 2017 р., надали інформаційно-просвітницьку допомогу у визначенні напрямку здобуття спеціальностей.
   День відкритих дверей цього року відвідали майбутні абітурієнти не лише міста Василькова та Васильківського р-ну, а й гості з Вінницької області, Кагарлицького р-ну, Броварів, Житомирська області, Фастівського р-ну, Білої Церкви, Черкаської області.
   Васильківський коледж Національного авіаційного університету і надалі буде проводити подібні заходи, які вже стали традиційними у профорієнтаційній роботі навчального закладу.