День відкритих дверей


     19 травня 2018 р. майбутніх абітурієнтів та їх батьків гостинно зустріли у стінах коледжу адміністрація, голови циклових комісій, представники студентської Ради Васильківського коледжу НАУ.
     Начальник коледжу Олександр Олексійович Постніков ознайомив присутніх з напрямками діяльності ВК НАУ, освітніми послугами, які пропонує заклад у новому навчальному році, відповідав на питання гостей заходу. Голови циклових комісій представили спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців у коледжі, провели презентацію професій. Відвідувачі переглянули відеоролик про життєдіяльність коледжу. Після офіційної частини заходу гості мали змогу спілкуватися безпосередньо на циклових комісіях та отримати вичерпну інформацію від голів циклових комісій. День відкритих дверей відвідали майже сотня майбутніх абітурієнтів не лише міста Василькова та Васильківського району, а й гості з м. Бердичів Житомирської обл., м. Золотоноша Черкаської обл. та м. Могилів – Подільський Вінницької обл.
     Напередодні Дня відкритих дверей була проведена широкомасштабна інформаційна кампанія. Васильківський коледж Національного авіаційного університету і надалі буде проводити подібні заходи, які вже стали традиційними у профорієнтаційній роботі навчального закладу.
 
 

Соціальний педагог
Альбіна Шестакова