День боротьби з торгівлею людьми!

З нагоди відзначення Європейського Дня боротьби з торгівлею людьми у Васильківському коледжі НАУ пройшли інформаційно – просвітницькі тренінги під назвою «Людина – не товар!». Метою проведення даного заходу було підвищення рівня проінформованості та усвідомлення студентами гостроти проблеми торгівлі людьми. Важливо було показати небезпечні наслідки і шляхи потрапляння в подібні ситуації та навчити студентську молодь використовувати знання по праву в різних життєвих обставинах.
     Представники виховного відділу Олена Пєстрікова та Дарина Шараєнко провели серед студентів 241 н/г, 731 н/г, 231 н/г заняття з елементами тренінгу: «Торгівля людьми в сучасному світі», «Торгівля людьми і допомога постраждалим в Україні»; підготували інформаційні повідомлення «Засоби і методи поневолення, які використовують торгівці людьми. Способи протидії їм».
     Сучасні реалії потребують все більшої активізації профілактичної роботи, щодо нелегальної міграції і торгівлі людьми. Важливо формувати свідоме ставлення молоді до міграційних намірів та власної безпеки, мінімізувати ризики потрапляння в ситуацію торгівлі людьми.
     Наприкінці занять студентам було надано інформацію про Національну гарячу лінію з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів за телефоном 0-800-505-501 безкоштовно зі стаціонарних телефонів в Україні, 527 безкоштовно з номерів Київстар, МТС та LIFECELL пн-пт з 10.00 до 21.00, сб. з 10.00 до 18.00 www.stoptrafficking ; www.migrantinfo.org.ua; гарячу лінію Міністерства соціальної політики 0-800-507-309.