День боротьби зі СНІДом


     1 грудня 2017 року у Васильківському коледжі Національного авіаційного університету були проведені просвітницькі тренінги «ВІЛ через дружбу не передається» присвячені Дню боротьби зі СНІДом. Метою тренінгу стала профілактика захворювання ВІЛ/СНІД та поповнення базових знань студентів про ВІЛ/СНІД, усвідомлення зв’язку між способом життя і ризиком інфікування, розвитку, вміння уважно ставитися до свого здоров’я.
     Під час проведення тренінгів соціальний педагог розповіла студентам про те, що таке ВІЛ, як захистити себе та зменшити ризик інфікування ВІЛ, як перевірити наявність ВІЛ в організмі, як поводити себе з ВІЛ позитивними людьми. Тренінги пройшли серед студентів 111 та 241 навчальних груп коледжу. Під час заходу була продемонстрована презентація яка містила інформацію про шляхи враження ВІЛ – інфекцією та хворобу СНІД, як захиститися від ВІЛ/СНІД та які міфи існують про передачу ВІЛ. Студенти дізналися про те, що таке ВІЛ та СНІД і чим вони відрізняються; яким чином можна виявити ВІЛ-статус; як проходить тестування на ВІЛ. Кожний з учасників отримав буклети «Відповідальність – це життя», «Навіщо пройти тест на ВІЛ?», які створені інформаційним та соціально – правовим департаментами студентської Ради ВК НАУ.
     Васильківський коледж НАУ приділяє досить велику увагу таким заходам, саме тому 4 грудня 2017 року для проведення лекції щодо профілактики інфікування ВІЛ був запрошений представник Всеукраїнської благодійної організації «Конвіктус Україна».