День боротьби зі ВІЛ/СНІДом


     Напередодні 1 грудня 2018 р. у Васильківському коледжі НАУ були проведені інформаційно-просвітницькі на тему: «ВІЛ через дружбу не передається» та «Міфи і реальність про ВІЛ/СНІД» присвячені Дню боротьби зі СНІДом. Метою заходів стала профілактика захворювання ВІЛ/СНІДу та поповнення базових знань студентів про ВІЛ/СНІД, усвідомлення зв’язку між способом життя і ризиком інфікування, розвитку, вміння уважно ставитися до свого здоров’я.      
     Під час проведення заходів соціальний педагог розповіла студентам про те, що таке ВІЛ, як захистити себе та зменшити ризик інфікування ВІЛ, як перевірити наявність ВІЛ в організмі, як поводити себе з ВІЛ позитивними людьми, що таке антиретровірусна терапія та розвіяла міфічні уявлення студентів щодо ВІЛ. Година спілкування та тренінг пройшли серед студентів 711 та 521 навчальних груп коледжу.      
     Під час заходу серед студентів були розповсюджені просвітницькі буклети. Студенти дізналися про те, що таке ВІЛ та СНІД і чим вони відрізняються; яким чином можна виявити ВІЛ-статус; як проходить тестування на ВІЛ.

Прес-центр студради