В коледжі пройшов День відкритих дверей

16 березня 2019р. Васильківський коледж НАУ гостинно зустрічав майбутніх абітурієнтів та їх батьків які відвідали коледж, щоб дізнатися про навчальний заклад, умови вступу, ознайомитися зі спеціальностями коледжу під час щорічного заходу «Дня відкритих дверей».
     На заході виступили начальник коледжу Постніков О.О., голови циклових комісій. Абітурієнти переглянули відеоролик про коледж та спеціальності, за якими здійснюється підготовка майбутніх фахівців. Відбулися зустрічі батьків та абітурієнтів із головами циклових комісій. У ході спілкування у гостей була можливість задати головам циклових комісій питання щодо особливостей вступу на певну спеціальність, організації освітнього процесу тощо.
     Вибір начального закладу для абітурієнтів – не проста справа. Подібний захід є чудовою можливістю для майбутніх студентів стати ближчим до місця, де будуть отримувати професію та побачити його зсередини.
     Традиційний захід викликав інтерес не лише мешканців міста та району, а й мешканців Хмельницької області, м. Фастова, м. Чернівці.
     Гідна освіта у Васильківському коледжі НАУ – це сходинка до успішного майбутнього та відкриття світу твоїх можливостей.
     Васильківський коледж- це сім престижних спеціальностей, які готують фахівців нового покоління.
     Вирішуй! Можливостей багато! Ти отримаєш реальну освіту для реального життя!

Прес-центр студради