Вітаємо з Днем Знань


     Першого вересня 2017 року Васильківський коледж Національного Авіаційного Університету розпочав свою роботу з урочистого заходу, присвяченого Дню Знань та 11 набору студентів першого курсу. У цей день коледж гостинно зустрів першокурсників, студентів, батьків та гостей.
     Начальник коледжу Олександр Олексійович Постніков щиро привітав усіх присутніх з початком нового навчального року, побажав успіхів, наснаги, терпіння та усіх супутніх благ у новому навчальному році, а миру нам і нашій країні.
     Почесним гостем свята став проректор корпоративного управління Національного авіаційного університету кандидат географічних наук Шульга Володимир Петрович, який також привітав першокурсників та студентів з Днем Знань і гостинно запросив студентів-випускників коледжу продовжити навчання в Національному авіаційному університеті.
     Від імені викладачів студентів та гостей закладу привітала голова циклової комісії Менеджмент Олена Вікторівна Бабало.
     Після зачитування Наказу про зарахування студентів до першого курсу відбулось урочисте вручення студентських квитків. Представники студентської Ради, які вже мають достатній досвід передали традиційні символи освітян – залікову книжку та студентський квиток нашій новій студентській братії.
     Від імені усіх першокурсників Поліна Ремінна та Роман Стажко склали присягу студента, а студенти-випускники надали новачкам кілька корисних порад для швидкої адаптації на освітній ниві.
     Вже традиційною складовою урочистого заходу стали музичні привітання від творчої студентської молоді. Приємним подарунком для гостей свята пролунали пісні від студентів нашого закладу Еріка Кляйфельда та Аліни Джулай.
     Новий 2017-2018 навчальний рік розпочався. Бажаємо натхнення, успіхів, творчих злетів і наснаги студентству та викладачам нашого альма-матер.

     Вик. Шараєнко Дарина