Вітання ЦК «Соціальна робота»

Шановні колеги та студентство!

   Прийміть щирі вітання з нагоди святкування 10 річниці Васильківського коледжу Національного авіаційного університету.
   Впродовж багатьох років, ще з далекого 1941 року у стінах нашого закладу пройшли підготовку понад 80 тисяч курсантів. А сьогодні ми готуємо фахівців з семи сучасних спеціальностей. Наш навчальний заклад є одним з престижних освітніх центрів не лише Київщини, а й усієї країни.
   Сьогодні у світі зростає кількість соціальних проблем, суспільство змушене долати безліч негараздів для того, щоб не просто існувати, а жити повним життям. Васильківський коледж НАУ готує молодших спеціалістів зі спеціальності «Соціальна робота». Майбутні фахівці – це надія на розвиток нових статегій вирішення соціальних проблем, це висококваліфікована підтримка вразливим групам суспільства, це гарантія «здорового» психологічного клімату в колективах. Викладачі циклу «Соціальна робота» передають свої м студентам не лише знання та необхідні вміння фахівців соціальної сфери, вони віддають частину свого серця, що наповнене добротою, любов’ю, повагою, милосердям та бажанням творити добро.
   Впевнена, що наш навчальний заклад і надалі сягатиме нових висот та успіхів, підвищуватиме конкурентоспроможність своїх випускників, а також слугуватиме зростанню вітчизняної освіти світовим стандартам.
   Дорогі колеги, нехай ваша наполегливість, щоденна сумлінна праця, любов до педагогічної діяльності, турбота до студентсва, неоціненний досвід, який ви передаєте нашим студентам, повернуться до вас сторицею, а наш десятий ювілей надихає на нові звершення. Плідних вам успіхів на освітянській ниві, міцного здоров’я, щастя, радості та добра.
   Шановне студентсво, навчання – це час пошуків та метаморфоз, час мрій та їх втілення. Сьогодні ви обрали Васильківський коледж НАУ як альмаматер своїх починань. Бажаю вам цілеспрямованості, успішності, трохи впертості та бадьорості духу. Нехай роки навчання у нашому навчальному закладі дарують вам тільеи приємні враження та хвилюючі спогади!

   З повагою,
   голова циклової комісії «Соціальна робота»
   Олена Юріївна Перехрест