Вітання ЦК «Менеджмент»

З ювілеєм, рідний коледжу!

   Ювілей – це спроба заглянути в минуле, глибоко проаналізувати пройдений шлях та можливість спланувати майбутнє, спираючись на набутий досвід. Добра нагода висловити віншування, звернутися до вершителів історії закладу, сказати добрі, щирі слова про колектив, працівників та студентів.
   Циклова комісія “Менеджмент” вітає начальника коледжу Постнікова Олександра Олексійовича зі святом! Завдяки невтомній, відданій праці Олександр Олексійович дав життя нашій спеціальності “Організація виробництва” із високим професійним рівнем викладання, сучасною матеріально – технічною базою.
   Будь-яка форма діяльності людини пов’язана з її організацією, а тому організація виробництва за своєю роллю і призначенням у формуванні знань і вмінь майбутнього фахівця займає провідне місце.
   Організація виробництва — це функція управління підприємством, сутність якої полягає у координації ініціативної самостійної господарської діяльності суб’єктів підприємництва, спрямованої на організацію не тільки власне виробництва, а також на організацію надання інформаційних, фінансових, консалтингових, освітніх та інших послуг. Організація виробництва передбачає широке використання правової науки, що досліджує суб’єктивні чинники управління підприємством.
   З ювілеєм вітаємо усіх викладачів, працівників та студентів!
   Бажаємо колективу коледжу, щоб підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності були міцне здоров’я, серце сповнена любові та добра, натхненна думка й щирі почуття. Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю! Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі.
   Бажаємо вам здійснення найзаповітніших мрій, а також, щоб у ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок.
   Бажаємо випускникам минулих років успіхів у розбудові української держави, а сьогоднішнім викладачам, співробітникам, студентам і їх батькам міцного здоров’я, цілеспрямованості та натхнення в досягненні поставленої мети, утримувати і примножувати здобутки коледжу.
   З повагою
   Голова циклової комісії «Менеджмент»
   Олена Вікторівна Бабало