Вітання ЦК «Загальноосвітні дисципліни»

З ювілеєм, рідний коледже!

   Нашому рідному коледжу вже 10 років. Поважний вік для навчального закладу – є що згадати, над чим задуматися, та найголовніше – є чим пишатися, адже сьогодні Васильківський коледж національного авіаційного університету – престижний освітній центр Київщини та окраса Васильківщини, який готує кваліфікованих фахівців з різних технічних та гуманітарних спеціальностей, національно свідомих громадян держави, інтелектуальних і духовно гармонійних особистостей. З міцними теоретичними знаннями, практичними навичками, морально-естетичними цінностями, переданими від мудрих наставників, сотні студентів сміливо й упевнено відкривають для себе нові горизонти професійної діяльності.
   У 2007 році начальником коледжу став О.О.Постніков. Важко навіть уявити, як йому вдалося самотужки, покладаючись лише на себе й своїх працівників не просто зберегти коледж від загибелі, а й перетворити його на квітучий вищий навчальний заклад із високим професійним рівнем викладання, сучасною матеріально – технічною базою, унікальною естетикою аудиторій.
   Звичайно, є в Олександра Олексійовича надійні помічники – це викладачі, працівники коледжу, студенти – велика, дружна й небайдужа до загальної справи родина. Та щоб був у родині лад, здобутки, розвиток, потрібен керівник від Бога. Саме таким і є наш Олександр Олексійович. Недоспані ночі, постійні переживання, стратегічно мудрі рішення й безмежна відданість своїй справі, колективу вивели коледж на високий освітній рівень, знаний по всій Україні кваліфікованими працівниками; талановитими, допитливими й ерудованими студентами; мудрими високопрофесійними викладачами.
   Водночас життя коледжу – це не лише якісний навчальний процес, а ще й цікаве та корисне дозвілля: науково-пошукова робота, художня самодіяльність, волонтерська робота, олімпіади, спортивні секції, креативні виховні заходи. зустрічі, екскурсії, майстер-класи, змагання та конкурси.
   Щороку студенти коледжу беруть участь у Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика, Міжнародному мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка, Всеукраїнській олімпіаді з української мови, науково – практичних конференціях, Всеукраїнському конкурсі «Студентські перлини – тобі, Україно!».
   Саме з такого розмаїття подій і складається нетлінна історія коледжу.
   Мабуть, таким і має бути життя сучасного навчального закладу – оснащеним новітніми навчальними технологіями, креативними педагогічними ідеями, наповненим добрими справами, цікавими подіями, хвилюючими зустрічами, мудрими вчинками, щирими переживаннями.
   Тож нехай довгим буде життєвий шлях коледжу, який завжди гостинно й привітно зустрічає і господарів, і гостей.
   З ювілеєм вітаємо Олександра Олексійовича Постнікова, усіх викладачів, працівників та студентів!
   Бажаємо, щоб сотні весен і зим сяяло для вас сонце, тепла й любові, віри й добра. Щоб оминали вас спалахи журби, а доля щастя простеляла килимами, щоб коледж жив і розквітав у мирі й Божій благодаті.
   Безхмарних і благословенних вам днів!
   Колектив викладачів циклу «Загальноосвітні дисципліни»