Вітання з 10-ю річницею Васильківського коледжу НАУ

Вітаю Вас з 10-ю річницею з дня заснування Васильківського коледжу Національного авіаційного університету! На долю колективу коледжу випала унікальна роль – зберегти традицію підготовки технічних кадрів для авіаційної галузі , яка належить до стратегічно важливих секторів економіки України.
    Васильківський коледж НАУ є важливим навчальним закладом Київщини, потенціал розвитку його високий, адже окрім технічних спеціальностей авіаційної галузі, ми готуємо техніків з автоматизації виробничих процесів, техніків програмістів; забезпечуємо кадрами соціальну сферу міста, району ; готуємо професіоналів з організації виробництва.
    Однак, найбільшою нашою гордістю є люди. Наш коледж об’єднує фізиків і ліриків, чоловіків і жінок, молодь і людей більш досвідчених . Успішну роботу коледжу не можна уявити без працівників навчальної частини, бібліотеки, канцелярії, бухгалтерії, господарської служби, які своєю повсякденною, на перший погляд не завжди помітною, але такою необхідною і сумлінною працею роблять вагомий внесок у забезпечення навчально-виховного процесу.
   Багатство коледжу – це не тільки міцні матеріально-технічна, навчально-методична та інформаційна бази, досвідчені кадри викладачів, а й, насамперед, – студенти: випускники – нинішні і майбутні – змінюється зв’язок поколінь, що допомагає підтримувати добрі традиції навчання і виховання. Я цілком переконаний, що нове покоління викладачів і студентів буде гідним спадкоємцем традицій нашого коледжу, ініціювати новаторство впевнено крокуючи у майбутнє.
   Щиро вітаю всіх Вас, на чиїх очах і зусиллями яких твориться нова сторінка історії альма-матер, бажаю щоб ніколи не зраджувало здоров’я, злагоди та надії, миру, прагніть та звершуйте. Бажаю Вам життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, хай ваші добрі справи вертаються сторицею, нехай здійснюються усі мрії, а будь які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив.

Із ювілеєм нашого коледжу!

Васильківського коледу НАУ

О.О. Постніков