Вітання З Днем Перемоги

Дорогі колеги, студенти, співробітники, ветерани! Від усієї душі вітаю Вас з Днем Перемоги!
     Бажаю кожному з Вас миру, особистих перемог, щастя, добробуту, міцного здоров’я, терпіння та оптимізму! Нехай поряд будуть рідні люди, вірні друзі.
     Нехай у ваших родинах панує злагода, оселі повняться достатком, а всі теплі слова і побажання, які ви почуєте у ці дні, додають сил і душевного спокою. Бажаю усім мирного неба, світлих надій, упевненості у завтрашньому дні!
     Цей день – символ гордості за тих, хто відстояв свободу нашої Батьківщини. З почуттям глибокої поваги дякуємо сивочолим ветеранам за самовідданий подвиг та визволення від фашистської навали. Дякуємо тим, хто боронить Україну на Сході! Слава Героям!

З повагою,
Начальник Васильківського коледжу НАУ