Вітання від голови ЦК «Обслуговування повітряних суден»!

Шановні викладачі, працівники, студенти, випускники та друзі коледжу!

Щиросердно вітаю Вас із славним 10-річчям нашого закладу.
   До цієї знаменної дати навчальний заклад йшов дорогою наполегливої праці багатьох досвідчених, талановитих викладачів. Це був нелегкий шлях утвердження своїх принципів, пошуків, звершень, зростання та примноження здобутків.
   Сьогодні Васильківський коледж НАУ відіграє вагому роль у підготовці фахівців для авіаційної галузі країни. Як голова циклової комісії «Обслуговування повітряних суден» гордий тим, що сміливий проект керівництва Васильківського коледжу ВПС та Національного авіаційного університету, розпочатий 10 років, став перспективним та успішним! Зберігаючи традиції наш колектив націлений на майбутнє! Ми щодня радіємо новим перемогам, досягненням наших студентів та маємо багато задумів щодо розвитку та процвітання нашої Alma-mater.

Голова циклової комісії «Обслуговування повітряних суден»
   Валерій Фадейович Калантир