Вікторина «Що я знаю про здоров’я?»

14 квітня 2017р., в рамках проведення декади по здоровому способу життя, серед студентів І-ІІ курсів ВК НАУ була проведена вікторина «Що я знаю про здоров’я?».
     Організаторами заходу виступили представники студентської Ради ВК НАУ: Анна Битько, Анастасія Кострубицька, Марина Петренко.
     Студенти відповідали на запитання вікторини, які були пов’язані з обговорюваними, напередодні, під час конференції темами: як поліпшити своє здоров’я; що включає у себе здоровий спосіб життя; що входить в поняття профілактики; як бути фізично активними; яку їжу можна назвати корисною тощо. За кожну правильну відповідь студентів було винагороджено корисними призами – соками.
     Марина Петренко, голова культурно-масового департаменту, висловлює щиру вдячність організаторам та учасникам вікторини за активну участь у проведенні заходу, за позитивні емоції та створення атмосфери свята.

Голова студради ВК НАУ
     Анна Битько