Від теорії до практики


     В рамках навчальної практики студенти ІІ курсу циклу «Соціальна робота» мали можливість ознайомитись зі структурою організацій, що реалізують питання соціальної політики у нашому місті та районі. Разом з викладачем студенти відвідали Центр соціальних служб.
Побачили роботу спеціалістів Управління соціального захисту населення Васильківського району

ознайомились зі специфікою діяльності Служби у справах дітей та сім’ї

     Програмою навчальної практики було передбачено ознайомлення з діяльністю органу державної реєстрації актів цивільного стану, де студенти змогли побачити не лише роботу фахівців, а й відвідали архів

Не залишили без уваги правоохоронні органи. Працівники поліції провели дуже цікаву зустріч з нашими студентами, показали та приміряли на них свої робочі атрибути

     Важливим досвідом було знайомство з діяльністю Державного центру зайнятості. Студенти отримали можливість пройти індивідуальне тестування за специфічною методикою, що розкриває інтелектуальні професійно-значущі якості особистості.

     На завершення навчально-практичної екскурсії студентами було відвідано Пенсійний фонд. Керівник фонду показала сучасні робочі місця, які підвищують якість надання усіх видів послуг, а також відкрила секрети успішного і забезпеченого життя за умови легальної професійної діяльності.

     Цей практичний досвід дає можливість студентам ІІ курсу спеціальності «Соціальна робота» визначитися з майбутнім місцем роботи, а також спробувати себе як фахівця у різних організаціях, що надають різні види соціальних послуг населенню.
 
 

Голова циклової комісії
«Соціальна робота»
Олена Перехрест.