Відзначення 12-ї річниці


     22 січня 2019 р. у Васильківському коледжі НАУ відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення 12-ї річниці утворення навчального закладу. Кожна річниця – це спроба заглянути в минуле, проаналізувати пройдений шлях та можливість спланувати майбутнє, спираючись на набутий досвід.
      Цього дня у холі коледжу, зусиллями студради, була облаштована фотозона і кожен охочий міг сфотографуватися та отримати у подарунок солодощі.
     Під час проведення урочистого зібрання керівник коледжу Олександр Олексійович Постніков виступив з промовою про досягнення та перспективи розвитку коледжу, висловив працівникам щирі слова вдячності за працю, побажав успіхів в професійному та особистому житті, студентській братії – успіхів у навчання та наснаги в освоєнні професії. За сумлінну працю, особистий вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів 22 працівника коледжу були нагороджені почесними грамотами; 28 працівникам оголошено подяки; за відмінне навчання та зразкову поведінку 9 студентам були оголошені подяки.
     Нашому коледжу 12 років! Васильківський коледж крокує в ногу із часом, він такий же молодий, як і його студенти, це священна домівка, а в ній наша велика родина! Святкування Дня створення коледжу продовжилося концертною програмою в якій прийняли участь: вокалістка Сніжана Василенко; ведучі Альона Шевченко та Олег Сліпуха; дует співучих старост у складі Поліни Ремінної та Валерії Здітовецької; хореографічний дует «Ніжність» Олексія Онікієнко та Анастасії Скриннікової; технічне забезпечення заходу здійснювали Євген Дурнєв та Роман Стажко; стіннівки до свята створили студенти 231, 511 та 111груп. Студенти 111 групи у стилі Кобзаря склали вірш присвячений коледжу.
 

Лише дванадцятий минало,
Він наче зовсім ще дитя,
Але так любо мені стало,
Коли роздумуючи я,
Збагнув, яку велику справу
Тут день за днем і рік у рік
Виконують людей чимало
Й незмінний супер-керівник.
Формуються тут професіонали
Зростають і мужніють юнаки.
Я знаю із історії немало
Успішних, вишкіл тут пройшли.
Прийшли до нього ми ще діти,
І вітер віє в голові,
Нам ще би зайвий час поспати,
А тут дають знання нові.
Вже літаки й аеродроми
Чекають, та ми ще малі.
На парах ми з листків паперу
Будуєм власні літаки.
І в день твій хочу побажати
Щоб всі твої випускники
Могли із гордістю сказати:
«Навчились всьому ми тоді,
Коли злипались віки наші
Будили нас викладачі
Ми настанови мудрі ваші
Застосували у житті».
Ми інженери –програмісти,
Ми технарі й керівники,
Основи всіх досягнень наших
Ми закладали в коледжі.

 
 

Прес-центр студради