Вшанування пам’яті Героїв Майдану


     До п’ятої річниці пам’яті загиблих на Майдані, вшановуючи всіх загиблих у ті дні, у коледжі проходили години мужності і правди, Героїв мають згадувати всі. Невинних жертв режиму і команд злочинних, потрібно шанувати і тому, аби не повторилася Руїна й не дати панувати на Вкраїні злу.
     Згадали земляка – Героя України і про події лютого розповіли, хвилиною мовчання вшанували, однак вже не повернуться вони. Потрібно вчитися і мріяти, і любити, за тих кому не стало далі жити і, згадуючи їхні імена, нехай не гасне в серці пам’ятна свіча.
     Години пам’яті та мужності були проведені викладачем Альбіною Шестаковою за підтримки соціально активних студентів: Надії Савчук, Владислава Янка, Юрія Гриценка, Євгенія Чехуна. Створені студентами авторські презентації, відеороліки та стіннівка були використані під час проведення заходів. Основними тезами виступів студентів стали:
     20 лютого силовиками було вбито найбільше активістів. Цей день указом Президента Петра Порошенка офіційно встановлений пам’ятним.
     21 лютого 2014 року українська влада юридично визнала жертвами мітингуючи Майдану. Того ж дня відбулося прощання з Героями Небесної сотні.
     Олександр Миколайович Царьок наш земляк – Герой України, загинув біля Жовтневого палацу 20 лютого 2014 року.
     Героїв Україна пам’ятає! Героям Слава, бо Герої не вмирають!
 
 

Прес-центр студради