Всесвітній день авіації і космонавтики

12 квітня 2019 року у Васильківському коледжі НАУ відбулась локальна конференція присвячена Всесвітньому дню авіації і космонавтики (Міжнародний день польоту людини в космос) під назвою «Історія та перспективи освоєння космосу». У конференції прийняли участь студенти першого курсу. У підготовці матеріалів та проведенні студентської конференції активну участь взяли студенти: Євген Дурнєв, Надія Савчук, Стажко Роман.
     Перша частина конференції присвячена історії освоєння космічного простору теоретикам та науковцям, чиї ідеї та технічні досягнення ще довго будуть використовувати сучасні астронавтика і космонавтика. Під час заходу було продемонстровано досягнення українських підкорювачів космосу, історію технічних проривів у цій галузі.
     У другій частині Надія Савчук підготувала доповідь про досягнення у вивченні космічного простору. Студенти дізнались сміливі проекти майбутнього такі, як розвиток космічного туризму, міста у хмарах, космічний ліфт, цілодобове сонце. Розглянули основні проблеми, які виникають при освоєнні космосу – космічне сміття, вплив ракетно – космічної техніки на атмосферу.
     Для учасників конференції студентська Рада коледжу підготувала космічну лотерею.
     Яскраві успіхи космонавтики – закономірний результат самовідданої праці багатьох тисяч людей, десятків трудових колективів, які роблять все від них залежне в ім’я прогресу космічної галузі. Можливо майбутні Корольови, Ціолковські, Гагаріни навчаються сьогодні і у нашому Васильківському коледжі НАУ. Маємо надію, що наші студенти примножать і прославлять аерокосмічну галузь України.

Прес-центр студради