Виставка композицій та ікебан у ВК НАУ

18 вересня 2019 р. у Васильківському коледжі НАУ відбулася традиційна виставка композицій та ікебан з осінніх квітів «Надзвичайна кліматична ситуація. Найспекотніший період». Організатором заходу стала студентська Рада коледжу. Неймовірні за своєю красою та оригінальністю квіткові експозиції прикрасили вестибюль коледжу, подарувавши всім гарний настрій та віру у безпечне майбутнє нашої держави.
     Головною темою цьогорічного заходу було висвітлення студентами проблем та наслідків, які виникають під час або після забруднення світового океану, викидання батарейок куди інде, а не утилізація, спалювання сухої трави та листя.
     У заході взяли участь студенти десяти академічних груп. Створюючи свої композиції із чудових осінніх квітів, студенти вкладали в свої роботи максимум душі, натхнення, фантазії.
     Гілочки ялини, чорнобривці, кленове листя, сухоцвіти, суцвіття хмелю – це все заплелось у вишукані букети та композиції, які представили студенти для огляду. Усі роботи разом створили неймовірну квіткову красу, якою милувалися викладачі, студенти, персонал закладу. Усі з цікавістю роздивлялися, коментували композиції, а потім фотографувалися на згадку.
     Студентська Рада, представники виховного відділення, адміністрація коледжу висловлюють щиру подяку авторським колективам та авторам, які представляли букети та композиції від груп, кураторам академічних груп за участь у виставці. Цьогорічні композиції підкорили всіх своєю винахідливістю, оригінальністю. Представляємо групи, які прийняли участь у заході та назви квіткових композицій:

1. 111 «До побачення літо, привіт осінь» автор Віолетта Шерстюк, куратор Володимир Лойченко
  2. 211«Легені прароди» автори: Каріна Борозинець, Марія Козачок, Олександра Мокрієнко, Віталій Чехун, Артем Проценко куратор Олександр Терещенко ;
  3. 511 «Спочатку вони?!… Хто наступний?!» автори: Настя Здоренко, Катя Дерев’янко, Інна Бай, Женя Прохорчук куратор Ірина Шаповал;
  4. 711 «За нас ніхто планету не врятує…» автори: Гліб Пасечник, Наташа Тюріна, Настя Плтавець, Микола Олійник куратор Алла Гончарук;
  5. 321 «Не спалюй життя» автори: Нікіта Волков, Женя Чехун, Микита Сутула та група куратор Еріка Любич;
  6. 721 «Руйнуючи природу – руйнуємо себе» автори: групова робота куратор Олена Бабало;
  7. 521 безіменна робота , групова робота куратор Тетяна Ревка;
  8. 331 «Збережемо красу України!» автор Женя Тетера куратор В’ячеслав Заїка;
  9. 531 «Нам на цій планеті ще жити» автори: групова робота куратор Олена Перехрест;
  10. 631 «Врятуйте їжачка» автор Альона Шевченко куратор Олена Пєстрікова;

Висловлюємо вдячність студентам 311 та 411 навчальних груп які представили свої букети квітів поза конкурсом.
     Переможці конкурсу будуть визначені за результатами онлайн голосування. Вам всього лише потрібно зайти в INSTAGPAM на сторіночку vk_nau та проголосувати за вподобані вами букети та композиції. Голосування припиняється 20.09.2019 о 12.00. Про результати голосування буде повідомлено в INSTAGPAM та на сайті коледжу.
     Ми вдячні всім групам за участь в конкурсі, за ваші роботи за ваші ідеї та бажання працювати і розвиватись!

Методист виховного відділу
Ірина Шаповал.