Виставка квітів


     20 вересня 2018 р. у Васильківському коледжі НАУ відбулася традиційна виставка композицій та ікебан з осінніх квітів «Ми маємо зберегти перлини природи України!». Організатором заходу стала студентська Рада коледжу. Неймовірні за своєю красою та оригінальністю квіткові експозиції на екологічну тематику прикрасили вестибюль коледжу, подарувавши всім гарний настрій та віру у безпечне майбутнє нашої держави.
     У заході взяли участь студенти восьми академічних груп. Створюючи свої композиції із чудових осінніх квітів, студенти вкладали в свої роботи максимум душі, натхнення, фантазії. Під час презентацій композицій звучали слова про необхідність усвідомлення екологічної безпеки, як умови виживання людства, вірші про красу Землі і необхідність збереження природи. Гілочки калини, чорнобривці, кленове листя, хризантеми, рози, суцвіття хмелю – це все заплелось у вишукані букети, які представили студенти для огляду. Усі роботи разом створили неймовірну квіткову красу, якою милувалися викладачі, студенти, персонал закладу. Усі з цікавістю роздивлялися, коментували композиції, а потім фотографувалися на згадку.
     Студентська Рада, представники виховного відділення, адміністрація коледжу висловлюють щиру подяку студентському активу груп, кураторам академічних груп за участь у виставці. Цьогорічні композиції підкорили всіх своєю винахідливістю, оригінальністю. Представляємо групи, які прийняли участь у заході та назви квіткових композицій:

  – 211«Збережемо Україну квітучою» куратор Алла Вихристюк ;
  – 411 «Люди та жива природа» куратор Борис Маштепа;
  – 611 «Руйнуємо Землю – руйнуємо себе» куратор Владислав Обремський;
  – 711 «Легке дихання, а чим дихаємо ми?» куратор Олена Бабало;
  – 221 «Тонка межа» куратор Олександр Скляр;
  – 321 Євген Тетера «Дари природи – на користь людині, діяльність людини на шкоду природі. Люди, змініть своє ставлення до природи!» куратор В’ячеслав Заїка;
  – 621 «Чистота природи – обличчя людини» куратор Олена Пєстрікова;
  – 641 «Бережіть цю Землю! Іншої нема планети для життя» куратор Оксана Сліпухіна.

     Особлива подяка невідомому студенту першого курсу за букет біло – жовтих хризантем.
     Ми вдячні всім групам за участь в конкурсі, за ваші роботи за ваші ідеї та бажання працювати і розвиватись!
 
 

Стефанія Іоффе