Випуск студентів 2019


27 червня 2019 р. у Васильківському коледжі НАУ відбувся дев’ятий випуск студентів. Сто чотирнадцять випускників коледжу отримали дипломи про вищу освіту, дев’ять з них дипломи з відзнакою. Імена двох: В’ячеслава Козолія та Вікторії Земцової занесені на Дошку пошани коледжу.
Привітати випускників та вручити почесні грамоти від імені міського голови на свято завітав перший заступник міського голови Васильківської міськради В.В. Гуреєв. Начальник коледжу Постніков О.О. та гості свята привітали випускників, батьків та працівників ВК НАУ щирими словами та добрими побажаннями.
Почесними грамотами та преміями від міського голови були нагороджені випускники, які отримали диплом з відзнакою: Ярослав Бахтіаров, Олександр Раздівілов, Богдан Саган, Крістіна Григоренко, Лілія Марчук, Анастасія Клімова, Олена Пухова, В’ячеслав Козолій та Вікторія Земцова. За багаторічну сумлінну працю та особистий вагомий внесок у підготовку молодших спеціалістів були нагороджені: завідувачка відділенням Бичкова Марія Василівна, методист Вихристюк Алла Леонідівна, викладач Михацький Дмитро Миколайович.
Від імені колективу ВК НАУ привітала випускників викладач економічних дисциплін, добрий і натхненний куратор Гончарук Алла Іванівна.
Ярослав Бахтіаров та Крістіна Григоренко, від імені всіх випускників 2019р., висловили слова вдячності працівникам, викладачам, адміністрації та керівнику коледжу. У своєму виступі Крістіна та Ярослав зазначили, що всі ці роки у коледжі були оточені людьми, які кидали виклик студентам, навчали, змушували бути кращою версією себе. Колишні студенти ВК НАУ красиво доводили теореми, не впадали у відчай від зайвих деталей у приборах, раділи черговому: «Молодець», як нагороді від президента, не боялися, йшли вперед, бо знали, що поряд завжди були наставники, викладачі, куратори.
За пісні, які лунали під час свята, студрада та адміністрація коледжу висловлюють вдячність Поліні Ремінній, Валерії Здітовецькій, Сніжані Василенко. За романтичний вальс-прощання особлива подяка Денису Марущаку, Олексію Оникієнко, Анастасії Скринніковій та Олені Зубатюк.
Закінчилось свято і наші випускники розійдуться по світах шукати своєї долі. Хтось з них продовжить навчатися у Національному авіаційному університеті або інших вітчизняних чи зарубіжних ВНЗ, хтось вже розпочав свою професійну кар’єру на виробництві… Хай щастить на всіх життєвих шляхах! Ви молоді і повні сил, а значить все Вам до снаги! В щасливу путь, на добрий шлях, до зустрічі – випускники!

Прес-центр студради