Випуск студентів 2018


     29 червня 2018 р. у Васильківському коледжі НАУ пройшов дев’ятий випуск студентів. Сто двадцять два випускники коледжу отримали дипломи про вищу освіту, 14 з них – дипломи з відзнакою. Імена випускниць Ірини Анкудінової, Юлії Солдик, Катерини Дзюбенко, Єлизавети Сурмельової занесені на Дошку пошани коледжу.
     На урочистостях були присутні вельмишановні гості: І заступник міського голови Васильківської міськради Володимир Гуреєв, командир військової частини А – 0704 В’ячеслав Хлоп’ячий, кандидат педагогічних наук Михайло Михайлович Іщук.
     Начальник коледжу Постніков О.О. та гості свята привітали випускників, батьків та працівників ВК НАУ щирими словами та добрими побажаннями. За багаторічну сумлінну працю та особистий вагомий внесок у підготовку молодших спеціалістів Почесними грамотами та преміями від міського голови Володимира Сабадаша були нагороджені голова циклової комісії «Менеджмент» Олена Бабало та комісії загальноосвітніх дисциплін Ірина Волохович. Почесними грамотами та преміями від міського голови також відзначені чотири випускниці, які отримали диплом з відзнакою та занесені на Дошку пошани коледжу. Грамотами від начальника коледжу Постнікова О.О. були нагороджені студенти, які отримали дипломи з відзнакою: Андрій Жуковський, Максим Грищенко, Дмитро Авраменко, Валентина Козачок, Григорій Сімороз, Євгенія Уманцева, Артем Паламарчук, Вадим Сичов, Яніна Бабченко, Владислав Граб. За високі досягнення в навчанні срібною медаллю та грамотою від начальника коледжу була нагороджена студентка другого курсу спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» Анна Битько. Найактивніша у громадському та культурному житті коледжу випускниця спеціальності «Організація виробництва» Аліна Джулай отримала грамоту від керівника навчального закладу.
     Від імені всіх випускників 2018р Ярослав Булавко та Ірина Анкудінова висловили слова вдячності працівникам, викладачам, адміністрації та керівнику коледжу за працю, ентузіазм, терпіння і мудрість, які вони проявляють, допомагаючи молоді успішно освоювати професії. Пісню вдячності випускників виконали студентки Валерія Здітовецька та Поліна Ремінна.
     «Якими би світами не носило вас життя, зусилля, працю і талант якій би не віддали ви країні, всі пам’ятайте, що путівку у життя отримали, ви друзі, в Україні», – цими словами ведучі запросили студенток Валерію та Поліну виконати пісню «Десь по світу». Для всіх постраждалих від скасованих вечоринок та дискотек на користь навчання підготувала пісенно-танцювальний подарунок Аліна Джулай. Від імені кураторів випускних груп з душевно-хвилюючою промовою до випускників звернулась чарівна жінка, талановитий викладач Олена Бабало.
     У легкокрилому вальсі-прощання кураторів випускних груп закружляли Анна Ружицька, Анастасія Скриннікова, Олександр Бойко, Олексій Оникієнко.
     Закінчилось свято і наші випускники розійдуться по світах шукати своєї долі. Хтось з них продовжить навчатися у Національному авіаційному університеті або інших вітчизняних чи зарубіжних ВНЗ, хтось вже розпочав свою професійну кар’єру на виробництві… Хай щастить їм на всіх життєвих шляхах! Бажаємо нашим випускникам створити свою велику історію!

Альбіна Шестакова,
соціальний педагог