Випуск студентів 2017


     30 червня 2017 року у Васильківському коледжі НАУ пройшов восьмий випуск студентів. Сто двадцять вісім випускників коледжу отримали дипломи про вищу освіту, сімнадцять з них дипломи з відзнакою. Імена двох випускниць: Катерини Мартинової та Інни Матічин занесені на Дошку пошани коледжу.
     На урочистостях були присутні вельмишановні гості: заступник міського голови Васильківської міськради Ірина Володимирівна Мастер, голова Васильківської райдержадміністрації Владислав Іванович Одинець, кандидат педагогічних наук Михайло Михайлович Іщук.
     Начальник коледжу Постніков О.О. та гості свята привітали випускників, батьків та працівників ВК НАУ щирими словами та добрими побажаннями. Від міського голови Володимира Івановича Сабадаша сімнадцяти випускникам, які отримали диплом з відзнакою, були вручені почесні грамоти та премії. Грамотами від начальника коледжу Олександра Олексійовича Постнікова були нагороджені найактивніші у громадському та культурному житті коледжу випускники: Антон Малюга та переможець освітнього проекту «Авіатор 2017» Владислав Голубок.
     Антон Малюга та Катерина Мартинова, від імені всіх випускників 2017р., висловили слова вдячності працівникам, викладачам, адміністрації та керівнику коледжу за працю, ентузіазм, терпіння та мудрість, які вони проявляють, допомагаючи молоді успішно освоювати професії.
     Випускники Владислав Григорчук та Валерія Гуляйченко подарували, всім присутнім, романтичний вальс. Студент ІІІ курсу Ерік Кляйфельд виконав пісню у стилі запального рок-н-ролу «Цей коледж – самий кращий коледж на Землі!». Аліна Джулай піснею про любов до України розчулила та звеселила всіх присутніх на святі радості та святі розтавання. Родзинкою заходу став хореографічний подарунок від талановитих випускниць Валерії Гуляйченко та Каріни Гуляйченко.
     Закінчилось свято і наші випускники розійдуться по світах шукати своєї долі. Хтось з них продовжить навчатися у Національному авіаційному університеті або інших вітчизняних чи зарубіжних ВНЗ, хтось вже розпочав свою професійну кар’єру на виробництві… Хай щастить їм на всіх життєвих шляхах!

     Голова студради ВК НАУ
     Анна Битько