Веб-квест із світової літератури

19 березня 2018 року студенти першого курсу спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» стали учасниками веб-квесту «Таємниця популярності роману Майстер і Маргарита» із світової літератури під керівництвом викладача Людмили Петрівни Цвєткової.
     Студенти попередньо отримали перелік питань, які вони мали підготувати до заняття, розділившись на такі команди: «Екскурсоводи», «Історики», «Кінознавці», «Мистецтвознавці» та «Критики». Відповіді студентів дали змогу зрозуміти, в чому секрет популярності роману «Майстер і Маргарита».
     На думку студентів, загадка популярності роману Майстер і Маргарита полягає в його фантастичності, переплетінні двох сюжетних ліній, що відбуваються в різні епохи, в змісті, в я кому читач може виокремити щось для себе та відкрити нові грані цього твору.
     Під час відкритого заняття студенти презентували звіти своїх досліджень у вигляді скрапбукінгу, плейкастів та презентацій.
     Упровадження квестів на заняттях світової літератури активізує розумову діяльність студентів; формують стійкий інтерес до предмету; активізують сприйняття матеріалу засобами наочності; поєднують новітні та традиційні дидактичні засоби навчання та розвивають універсальні форми розумової діяльності учасників квесту.
     Студенти 611 академічної групи щиро вдячні Людмилі Петрівні за занурення у фантастичну атмосферу загадкового світу Булгакова.

Поліна Ремінна
Студентка 611 гр