Валентинів день


     Валентинів день Васильківський коледж НАУ відзначив дуже весело, яскраво та цікаво. Протягом трьох днів у коледжі проходила гра-квест «Шлях до мети», фінал якої відбувся 15 лютого. Десять пар взяли участь у цій захопливій грі, яка містила дванадцять завдань. Квест було розпочато 13 лютого. Цього ж дня учасники отримали від організаторів конверти з завданнями на перевірку інтелектуальних здібностей претендентів на перемогу. 14 лютого учасники були випробувані на швидкість та спритність, а 15 лютого була перевірена їх здатність зберігати та будувати відносини. Організаторами квесту стали студенти другого курсу спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» Стефанія Іоффе, Віталій Козак, Лідія Муричева, Іван Шутько. Переможцями гри стали студенти першого курсу спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» Іван Компаніченко і Дарья Любавіна, які буди нагороджені сертифікатами їдальні коледжу.
     Вже за традицією, на першому поверсі була розташована скринька кохання. Кожен охочий міг відправити через «пошту» свою валентинку. Дякуючи зусиллям активу студради, жодна листівка не залишилась без уваги.
Члени студради Інна Гончаренко, Євген Дурнєв, Марина Петренко облаштували у фойє закладу фотозону. Студентки першого курсу спеціальності «Менеджмент» створили З-д модель закоханого серця. Протягом усього дня в коледжі панувала дружня атмосфера святкової феєрії. Дякуємо всім учасникам та організаторам свята за активність та креативність!!!!
 
 

Голова студради
Тарас Ющенко