Валентинів день


     Протягом двох днів у коледжі проходила гра-квест присвячена Дню закоханих в якій взяло участь сім пар. Квест складався з десяти різноманітних завдань на швидкість, ерудицію, креативність. Розпочався квест 13 лютого, саме в цей день учасники отримали від організаторів завдання на перевірку інтелектуальних здібностей та завдання на швидкість, а 14 лютого були фінальні випробування, пари перевіряли на кмітливість та ефективність роботи в команді.
     Ініціаторами та організаторами гри виступили студенти ІІІ курсу спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» Стефанія Іоффе, Віталій Козак, Лідія Муричева. Переможцями квесту стали студенти І курсу спеціальності «Соціальна робота» Вероніка Голубок та Надія Капустіна. Від студради та організаторів квесту дівчата отримали сертифікати, які зможуть використати в їдальні коледжу. Всі учасники гри були нагороджені солодкими призами.
     Вже стало доброю традицією у ВК НАУ на День закоханих влаштовувати фотозону. Творчі члени студради Савчук Надія та Євген Дурнєв цього року облаштували фотозону в фойє коледжу. На першому поверсі знаходилась скринька кохання і кожен охочий міг відправити свою валентинку таємною поштою. Завдяки зусиллям членів студради всі валентинки потрапили до своїх адресатів. Дякуємо всім організаторам та учасникам заходу за створення феєричної, романтичної атмосфери свята яка панувала цього дня у коледжі!
 
 

Прес-центр студради