Бій під Крутами – уроки історії.

29 січня 2019 року у Васильківському коледжі НАУ відбувся інформаційний марафон присвячений 101-й річниці бою під Крутами.
     Студент третього курсу спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» Євген Дурнєв у співпраці з викладачами історії ретельно підготував тематичний матеріал та провів історичні лікбези серед колег програмістів ІІ-ІІІ курсів, студентів ІІІ курсу спеціальності «Авіоніка». Сучасним юнакам були цікаві мотиви та спонуки тих патріотично налаштованих однолітків, які січневого дня 101 рік тому вступили у нерівний бій з ворогом.
     Викладач історії Марія Василівна Бичкова, під час проведення занять влаштувала невеликі екскурси до подій того дня, згадуючи про тих, хто загинув в боротьбі за кращу долю українського народу, проводячи паралелі з сучасністю.
     Завдяки звитязі та сміливості українських вояків ворожий наступ більшовиків на Київ було зупинено на кілька днів, коли тривали переговори між Українською Народною Республікою і країнами Четверного союзу. На той момент було важливо, щоб українська столиця перебувала під контролем Центральної Ради. 9 лютого 1918 року Брестський мирний договір було підписано. Він означав визнання самостійної Української Народної Республіки суб’єктом міжнародних відносин.
     Стіннівку «Пам’яті героїв Крут» підготували Євген Дурнєв, Стефанія Іоффе та соціальний педагог Альбіна Шестакова.

Прес-центр студради