Брейн-ринг «Україна – правова держава»

13 грудня 2017 року серед студентів першого курсу була проведена інтелектуально-правова гра «Україна – правова держава».
     Ініціатором заходу виступила студентська Рада ВК НАУ, консультантом  юрисконсульт коледжу Тетяна Макошина. Допомогу в підготовці та проведенні надали соціальний педагог Дарина Шараєнко та методист Олена Пєстрікова. До складу журі увійшли: стипендіат академічної стипендії Президента України Валентина Козачок, соціальний педагог Дарина Шараєнко та голова студентської Ради Тарас Ющенко.
     Участь у грі прийняли 7 команд по 5 студентів у кожній. Брейн-ринг «Україна – правова держава» складався з 4 турів, які містили запитання з різних галузей права, юридичні кросворди, шаради, юридичні задачі пов’язані з визначенням порушень у сфері прав людини та механізмами захисту цих прав.
      Переможцями брейн-рингу стала команда «Силовики», набравши 27 балів з 30 можливих. Друге місце посіли команда «Правові ховрашки» з інтелектуальним капіталом 21 бал, третє місце розділили команди «Громадяни» та «Конституційний лад», отримавши 18 балів. Студенти показали неабияку обізнаність у галузі Конституційного, цивільного, кримінального та адміністративного права, сфері прав людини. Переможці отримали пам’ятні призи, а всі учасники брейн-рингу солодкі подарунки від студради коледжу.

Стефанія Іоффе
     голова інформаційного