Благодійний осінній ярмарок


     23 жовтня у Васильківському коледжі НАУ відбувся благодійний ярмарок. Організатором цього заходу стала студентська Рада коледжу. Головною метою ярмарку стало бажання привернути увагу до потреб дітей, які мають проблеми зі здоров’ям, сприяння розвитку у молоді почуття милосердя, розвитку волонтерського руху в коледжі. Відгукнулись та активно прийняли участь в ярмарку представники таких груп:

  • 111 н/г – Дзюбенко Олена, Каденко Дмитро, Сошин Ілля приготували смачну випічку;
  • 311н/г – всі студенти групи активно долучилися до ярмарку, а піца від 311 групи викликала справжній ажіотаж серед бажаючих її придбати;
  • 711 н/г – Порохня Наталія виготовила солодкі шоколадні штучки, які викликали справжній фурор біля прилавку;
  • 521 н/г – Ружицька Анна приготувала різноманітні смаколики, інші члени групи долучилися зібравши кошти на благодійність;
  • 531 н/г – Марущак Тетяна представила на ярмарку тістечка та грецькі горішки, інші дівчата групи зібрали кошти;
  • 631 н/г- Лисенки Вадим та Віталій, Муричева Ліда, Конопольський Богдан, Дурнєв Євгеній приготували вишукану випічку, яку достойно оцінили відвідувачі ярмарку.

     Студенти, викладачі та працівники коледжу із задоволенням долучились до благодійного ярмарку у якості дегустаторів та покупців. Загальними зусиллями було зібрано 1000 грн.
     Зібрані під час ярмарку кошти передані на допомогу дівчинці яка потребує складної операції за кордоном. Більше читайте тут:
https://tsn.ua/dopomoga/dopomogi-potrebuye-shkolyarka-olena-yaku-spitkala-pidstupna-hvoroba-1236408.html.
     Актив студради дякує всім не байдужим, студентам та їх кураторам за допомогу в організації та проведенні ярмарку. Творіть добро, щоб кращим став цей світ!

Людина починається з добра,
Із світла, що серця переповняє.
Ця істина, як світ, така стара,
А й досі на добро нас надихає.
                                        Любов Забашта

 
 

Голова студради
Вадим Сваріч