Атестація педагогічних працівників ВК НАУ

naukova-dyalnst-rozvitok-naukovoyi-dyalnost_761
     22 квітня 2020 року начальник Васильківського коледжу Постніков О.О. взяв участь у роботі засідання атестаційної комісії Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, яке відповідно до листа МОН від 27.03.2020 року № 1/9-179 «Щодо проведення атестації педагогічних працівників у 2020 році в умовах карантину» було проведено в режимі онлайн.
     Онлайн-сервіс для проведення відеоконференцій дав можливість провести засідання організовано за дистанційної участі усіх членів атестаційної комісії.
     Атестаційна комісія розглянула питання про відповідність займаним посадам педагогічних працівників коледжу: Бичкової М.В., Заїки В.М., Київського Г.В., Любавіної Н.П., Пільчевського В.П., Пономаренка В.В, Терещенка О.М., Сітуліної І.О., а також про підтвердження, присвоєння кваліфікаційних категорій і педагогічних звань.
     Керівник закладу відзначив, що викладачі, які атестуються, мають високий рівень методичної та теоретичної підготовки, ними проводиться серйозна та систематична робота, а саме: видана значна кількість навчальних посібників та методичних рекомендацій, викладачі активно беруть участь у методичних конференціях, семінарах, активно впроваджують в освітній процес інноваційні педагогічні технології.
     Розглянувши результати моніторингу наукової, навчально-методичної, виховної роботи педагогічних працівників, комісія визнала, що всі вони відповідають займаним посадам, і прийняла рішення про відповідність Заїки В.М., Любавіної Н.П., Пономаренка В.В. , Сітуліної І.О., Бичкової М.В., Пільчевського В.П. займаній посаді та підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії»; відповідність займаній посаді та присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» Терещенку О.М., Київському Г.В.; присвоєння педагогічного звання старший викладач Бичковій М.В., Пільчевському В.П., Терещенку О.М., Київському Г.В.
     Вітаємо колег із успішним проведенням атестації та бажаємо нових здобутків на педагогічній ниві!
 
 

Адміністрація