Агітбригада у ЗОШ №2


     З метою профілактики тютюнопаління та популяризації здорового способу життя агітбригада «Ендорфіни» ВК НАУ відвідала школярів молодшої школи Васильківської ЗОШ №2.
     Агітбигадівці показали театралізовану виставу «Закляте кресало» (автор. Тетяна Біцоєва м. Дніпро) про пригоди школярів Володі і Сергійка у зачарованому лісі. Головним героям довелося зустрітися зі злою відьмою, яка намагалася умовити школярів почати палити, доброю та мудрою Василисою, яка допомогла школярам прийняти правильне рішення щодо паління; кмітливим солдатом, Веселим та Сумним серцями, а також Еритроцитом, який пояснив глядачам, як тяжко йому розносити кисень в організмі курця.
     Глядачі, також, прийняли участь у виставі. Разом з казковими гномами робили вправи з фізкультури, а Веселе серце вчило школяриків імітувати плавання на суходолі. «Ендорфінівцям», під час заходу, вдалося створити атмосферу гарного настрою та позитивних емоцій. Школярі висловили подяку студентам бурхливими оплесками, щирим добрим сміхом і бажанням зустрітися знову у новій казці.
     Волонтери агітаційної бригади пообіцяли прийти наступного навчального року з новою театралізованою виставою «Три чорних чаклуни» (автор. Наталя Сіденко м. Дніпро) у якій гномик Здоров’ячок зі школяриками Гришою і Машою будуть протистояти чаклунам Алкоголю, Тютюну і Наркотику та їх феям Кволісті і Неміччі.

     Керівник агітаційної бригади
     Олена Пєстрікова