Агітбригада у ЗОШ № 9

З метою профілактики тютюнопаління та пропаганди здорового способу життя агітаційна бригада «Ендорфіни» ВК НАУ відвідала Васильківську ЗОШ № 9, де студенти виступили перед учнями 8 – х класів з презентаційними матеріалами на тему «П’ять секретів здоров’я». Для учнів 5 – х, 6 – х класів ЗОШ № 9 була поставлена театралізована вистава «Закляте кресало», метою якої було донести до учнів інформацію про шкідливий вплив тютюну та інших психоактивних речовин.
В оновленому складі агітбригади «Ендорфіни» волонтерською діяльністю займаються студенти першого курсу спеціальності: «Соціальна робота» Марина Бойко, Марина Петренко, Тетяна Марущак, спеціальності: «Менеджмент» Василь Огнівий, «Інженерія програмного забезпечення» Максим Петренко, студент другого курсу спеціальності «Телекомунікації та радіотехніка» Домінік Кваско.
   Проблема тютюнопаління є досить поширеною серед студентської молоді та з кожним днем стає все більш стає актуальною.
   Позбутися такого явища серед суспільства майже неможливо. Саме тому пріоритетом у роботі психолого – педагогічної служби Васильківського коледжу НАУ є профілактика таких зловживань серед студентської молоді. Зусиль викладачів, кураторів, адміністрації замало, тому в закладі з 2013 року діє агітаційна бригада «Ендорфіни», склад якої постійно оновлюється, розширюється за рахунок ініціативної молоді, яка проявляє бажання щодо проведення пропаганди здорового способу життя серед школярів та студентів.
Виступи агітаційної бригади завжди динамічні, позитивні, наповнені корисними інформаційними повідомленнями та театрально – музичні. Студенти розігрують сценки, співають пісні, знайомлять слухачів із висловами видатних людей про ті чи інші зловживання; розповідають про медичні, історичні, економічні аспекти вживання та розповсюдження психоактивних речовин. Водночас дають альтернативу, роз’яснюючи, яку суть несе у собі поняття «здоровий спосіб життя» і яким чином воно може вберегти молодь від руйнування власної особистості. Здоровий спосіб життя – це самостійний вибір кожної людини!
   Агітбригада і надалі продовжуватиме роботу по популяризації ведення здорового способу життя, спорту та профілактиці тютюнопаління, алкоголізму, наркоманії та інших шкідливих звичок не лише серед студентів Васильківського коледжу НАУ, а й серед школярів та однолітків.

Дарина Шараєнко
   студентка 5 – го курсу