Авіатор 2020 ІІІ етап


     5 березня у Васильківському коледжі НАУ та інших провідних технічних і авіаційних вузах України відбувся півфінал всеукраїнського студентського конкурсу «Авіатор 2020».
     Студенти ВК НАУ: Олександр Вишняк, Ігор Уткін, Костянтин Корінєвський та ще 391 учасник з усієї країни брали участь у півфіналі проекту, вирішуючи бізнес-кейси від членів журі проекту.
     «Хлопці пройшли складний відбір, в півфіналі вирішували бізнес-кейси, що моделюють реальну проблему в авіаційній галузі. Завдання непрості, але у конкурсантів було все, щоб впоратися із завданням: свіжий погляд, спеціальні знання, аналітичний підхід. Студенти продемонстрували, як вони впроваджують інновації, застосовують бізнес-моделі, планують стратегію розвитку. Я переконаний, що наші юні авіатори – не рядові виконавці, а майбутні керівники, інженери і розробники. Вони здатні мислити категоріями бізнесу, успішно розвивати галузеву інфраструктуру і бачити рішення там, де інші бачать проблему », – підкреслює Борис Колесніков.
     Попереду у конкурсантів – фінальна презентація власної розробки або стартапа. Фінал «Авіатора 2020» відбудеться в київському Національному авіаційному університеті та Національному аерокосмічному університеті ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» з 6 по 9 квітня. Напередодні Міжнародного дня авіації і космонавтики Фонд Бориса Колеснікова оголосить імена переможців проекту.
     Влітку авіатори відвідають Лондон і ведучий авіафорум Фарнборо, поспілкуються із зарубіжними фахівцями, ознайомляться з досягненнями світового авіапрому, прослухають лекції від представників брендів – лідерів галузі.
 
 

Інформдепартамен
Студради ВК НАУ
За матеріалами з сайту
kolesnikovfund.org