Авіатор 2019


     16 листопада 2018 р. у Васильківському коледжі НАУ, та ще в 50 провідних технічних вузах України, відбувся перший етап освітнього проекту «Авіатор 2019». П’ять студентів третього та четвертого курсів ВК НАУ: Ярослав Бахтіаров, В’ячеслав Козолій, Микола Черниш, Денис Марущак та один з переможців минулорічного конкурсу Олег Уткін під час першого етапу протягом 1,5 години вирішували завдання з математики і фізики. За результатами цього туру будуть обрані студенти, які продовжать боротьбу в проекті за поїздку на галузевий форум InternationalParisAirShowLeBourget 2019 у Францію.
     Конкурс проводиться Фондом Б. Колеснікова восьмий раз, з метою підтримки студентів технічних спеціальностей, мотивування їх до розвитку і заохочення кращих з них поїздками на профільні авіаційні форуми. Сто переможців конкурсу «Авіатор 2019» відвідають у липні 2019р. самий крупний авіасалон у світі – Ле Бурже у Франції.
     Студенти Васильківського коледжу НАУ вже третій рік поспіль приймають участь у освітньому проекті «Авіатор», два попередні рази доволі успішно. Одним з переможців «Авіатор 2016» став Владислав Голубок, «Авіатор 2017» – Олег Уткін. Маємо надію на перемогу в «Авіатор 2019». Успіху та наснаги бажаємо нашим студентам-учасникам!
 
 

Прес-центр студради