Авіатор 2020


     12 грудня 2020 р. у Васильківському коледжі НАУ та інших 50-ти провідних технічних вузах України відбувся перший етап освітнього проекту «Авіатор 2020» для талановитої молоді , яка захоплюється авіацією.
     Дванадцять студентів третього та четвертого курсів ВК НАУ: Олександр Вишняк, Ігор Уткін, Константин Корінєвський, Богдан Конопольський , Дмитро Понежда, Віталій Граматній, Андрій Сакал, Константин Сироватень, Віталій Проколій, Володимир Клименко, Дмитро Ларьков, Денис Силенко під час першого етапу протягом 1,5 години вирішували завдання з математики і фізики демонструючи свої знання технічних дисциплін, логічне мислення та ерудицію.
     «Авіатор 2020» проходить у чотири відбіркові етапи і вимагає від учасників комплексної підготовки. У лютому конкурсанти пройдуть тестування з технічної англійської мови. У березні учасники підготують пропозиції по вирішенню бізнес –кейса. У фіналі (квітень 2020 р) експертне журі оцінить студентські розробки, актуальні для галузі. Переможці «Авіатору 2020» вирушать у липні на авіафорум Фарнборо до Лондона.
     Студенти Васильківського коледжу НАУ вже четвертий рік поспіль беруть участь в освітньому проекті «Авіатор», три попередні рази доволі успішно. Одним з переможців «Авіатор 2017» став Владислав Голубок, «Авіатор 2018» – «Авіатор 2019» – Олег Уткін. Бажаємо кожному з наших студентів-учасників стати переможцем!
 
 

Прес-центр студради