Авіатор 2018


     11 грудня у Васильківському коледжі НАУ, та ще у в 50 провідних технічних вузах України, відбувся перший етап освітнього проекту «Авіатор 2018». Семеро студентів третього та четвертого курсів ВК НАУ: Ярослав Бахтіаров, Максим Грищенко, Андрій Жуковський, В’ячеслав Козолій, Іван Костецький, Іван Смірнов, Олег Уткін, Денис Шпак під час першого етапу протягом 1,5 години вирішували завдання з математики і фізики. За результатами цього туру будуть обрані студенти, які продовжать боротьбу у проекті за поїздку на міжнародний авіаційний форум Фарнборо в Великобританію.
     Конкурс проводиться Фондом Бориса Колеснікова сьомий раз, з метою підтримки студентів технічних спеціальностей, мотивування їх до розвитку і заохочення кращих з них поїздками на профільні авіаційні форуми у Великобританію та Францію.
     У конкурсі зареєструвалися 8 200 студентів з усієї країни. Згідно з правилами, у цьому році до участі в «Авіатор 2018» допускалися студенти всіх форм навчання, аспіранти і молоді спеціалісти до 25 років включно. Це значно розширило географію і аудиторію проекту, дало можливість більшій кількості учасників заявити про себе і свої таланти.
     Попереду на учасників чекають ще два відбіркові етапи – тестування з технічного англійської мови (в лютому 2018 року), а також з історії та теорії авіації (в березні 2018). У квітні відбудеться фінал, в рамках якого студенти презентують експертам ( на чолі з авіаконструктором Дмитром Ківою) власні проекти.
     Сто найталановитіших і найперспективніших конкурсантів будуть нагороджені поїздкою на авіасалон Фарнборо в Лондон, який пройде в липні.
 
     За матеріалами сайту http://kolesnikovfund.org